Daha iyi bir gelecek inşa etmek için Değerse Akademi dışında çeşitli sivil toplum kuruluşlarına katkı sağlıyoruz. Gençlerin önünün açılmasını, doğanın korunmasını, sürdürülebilirliğin teşvik edilmesini destekleyerek geleceğe ışık tutmaya çalışıyoruz. Hem projelerimizde bu anlayışı savunarak hem çeşitli kuruluşlara destek vererek geleceğe değer diyoruz.

Değerse Akademi projemiz ile Ege Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi ve Kültür Üniversitesi’nden öğrencilere staj programı sunuyoruz. Gençleri çalışma hayatına entegre etmek, sosyal gelişimlerine katkı sağlamak ve alanlarında uzman kişilerle birikimlerini artırmak için çalışıyoruz. Aynı zamanda gençlerin yenilikçi fikirleriyle Değerse’ye katkı sağlayacağı alanları açıyoruz.

Parıltı Derneği’nin “Hayat Dokunmayla Başlar” projesini destekliyoruz. Görme engelli çocukların geleceğini aydınlatmanın ve onlara eğitimle dolu bir yolculukta rehberlik etmenin değerini biliyoruz.

Hayat, dokunuşlarla başlar, ve biz bu dokunuşları birleştirerek daha parlak bir geleceğe katkıda bulunuyoruz.

Karasal ekosistemi koruma, geliştirme ve sürdürülebilir kullanımına yönelik projelerle ulusal ekonomi ve istihdama katkı sağlamayı amaçlayan bir kuruluştur. “Tarım ve İnsan” fotoğraf yarışmalarında ödül sponsorluğuyla destek sağlıyoruz.