CEO’muzdan Mektup Var

Topluma ve Bireye
DEĞER DİYORUZ

Kültürel sermayemiz doğrultusunda yapılan işin ne olduğuna bakılmaksızın, söz konusu işin gereğince ve objektif esaslarla donatılmış biçimde, tam nitelikli yapılması prensibini temel kabul ediyoruz. Bu prensipten hareketle yaptığımız işlerin farklı sektörlerde faaliyet gösteriyor olması farketmeksizin, her bir faaliyetimizin değer yarattığını ve farklılık ortaya koyduğunu süreçler boyunca deneyimledik. 2017 yılında kendi arsa gayrimenkullerimiz üzerine inşaat yapmak ve çeşitli yüklenicilik faaliyetlerimiz ile beraber 5 yılı aşkın sürede inşaat ve gayrimenkul sektörünün uzmanlıklar ile bezendiğinde nasıl yüksek kazanım sağladığını ancak bunun aksine sektör ve sektör paydaşlarının objektif esaslar ile faaliyetlerini yürütmediklerinde ne gibi mağduriyetler ile karşılaştıklarına sıkça rastladık. Bu mağduriyetler zaman zaman potansiyel kazanımları yitirmek, zaman zaman ise zarar biçiminde kendini gösterdi.

BARIŞ MÜKYEN

CEO – Değerse.com

Değerler İkliminde Yerin Her Zaman Hazır

Bilimsel gerçeklik, sonuç alma garantisi, uzmanlık ve şeffaflık ilkelerinden hareketle, kazanımların korunması ve tasarruflar sağlanması temelinde ‘’değer yaratmak‘’ amacıyla yeni bir değerler iklimi var ediyoruz.

Sürdürülebilir Kalkınmayı Destekliyoruz

İçerisinde yaşadığımız dünyayı ortak değerimiz kabul ediyor, bireye ve topluma değer diyoruz. BM’ nin kalkınma amaçlarından olan yoksulluğa son, açlığa son, sağlıklı ve kaliteli yaşam, insana yakışır iş ve ekonomik büyüme , sürdürülebilir şehirler ve topluluklar, iklim eylemi amaçlarına hizmetlerimizde direkt olarak yer veriyoruz.

Değerleme Hizmetlerimiz

Sermayenin gayrimenkul yatırımları ile değerlendirilmesi, gayrimenkullerin yatırım ve kullanım planlamasının yapılması, kentsel dönüşüm süreçlerinin temsili ve yönetilmesi, inşaat ve inşaat projelendirme çözümleri, yüklenici ve maliklerin buluşturulması, doğa yaşam alanları ve tarım arazilerinin bütüncül planlamasının. yapılması ve toprağa teması olan her sürece dair hukuki, teknik ve gayrimenkul finansı uzmanlık desteklerinin verilmesi hizmetlerimiz ile yatırımcılarımız ve danışanlarımızın süreçlerini değerli kılıyoruz.

Sermaye Değerleme

Ek çarpan etkisi yaratan çözümlerimiz, objektif piyasa rayici altında fırsat tespitlerimiz ve uzmanlıklarımız aracılığı ile her sermaye tipi için yüksek potansiyelli kazanımlar elde edebilmenizi mümkün kılıyoruz.

GAYRİMENKUL Değerleme

Yerinde bölgesel analizler ve gayrimenkul özelinde çözümler getiren uzmanlıklarımız sayesinde ek kazanımlar yaratıyor ve kazanımlarınızı maksimize ediyoruz.

KENTSEL DÖNÜŞÜM DEĞERLEME

Kentsel dönüşüm süreçlerinin teknik, hukuki ve finansal bakımdan her aşamasını planlıyor, sonuç alınabilirliği mümkün kılıyor ve yerinde çözümler ile değerler yaratıyoruz.

Yetiştiricilik ve Ekolojik Yaşam Değerleme

Arazi özelinde uzmanlıklar destekli ilave çözümler, doğa yaşam alanı ve tarım arazisinin ait olduğu bölgeye göre özgülenmiş projelendirmeler ile değerler yaratıyoruz.

Uzmanlık Değerleme

Hem diğer değerleme süreçlerimiz boyunca hem de tekil olarak danışmanlık kapsamında mevcut sürecinize dahil olarak teknik, hukuki, finansal uzmanlıklarımız aracılığıyla sürecinizin objektif durumunu ortaya koyuyor ve ilave tasarruf ve kazanımlar sağlamanızı mümkün kılıyoruz.

Sektör ve Toplum Değerleme

Hem diğer değerleme süreçlerimiz boyunca hem de tekil olarak danışmanlık kapsamında mevcut sürecinize dahil olarak teknik, hukuki, finansal uzmanlıklarımız aracılığıyla sürecinizin objektif durumunu ortaya koyuyor ve ilave tasarruf ve kazanımlar sağlamanızı mümkün kılıyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Formu doldurarak bize ulaşın, alanında uzman ekiplerimiz sizinle iletişime geçsin.

Bizi nereden fark ettiniz?(Gerekli)
Lütfen hangi kanaldan bize ulaştığınızı işaretleyiniz