Değerleme Hizmetlerimiz

Sermayenizi gayrimenkul yatırımlarıyla değerlendirerek, yatırım ve kullanım planlaması süreçlerinde size rehberlik ediyoruz. Kentsel dönüşüm projelerinin yönetimi ve temsili, inşaat ve projelendirme çözümlerimizle süreçlerinizi güvence altına alıyoruz.

Yükleniciler ve malikleri buluşturarak, doğa yaşam alanları ve tarım arazilerinin bütüncül planlamasını gerçekleştiriyoruz. Toprağa temas eden her aşamada, hukuki, teknik ve gayrimenkul finansı konularında uzman desteği sunarak yatırımcılarımızın ve danışanlarımızın yanındayız.

Hizmetlerimizle, süreçlerinizi daha değerli hale getiriyoruz..

 

Sermaye Dönüşümü

Danışanlarımızın sermayesini, kar potansiyeli yüksek arsa ve konut yatırımlarına dönüştürerek, finansal başarıya giden yolu açıyoruz.

GAYRİMENKUL DÖNÜŞÜMÜ

Danışanlarımızın gayrimenkullerini, kar getiren konut veya sermaye yatırımlarına dönüştürerek, varlıklarını en verimli şekilde değerlendirmelerini sağlıyoruz.

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Gayrimenkullerinizi, modern ve kar getiren kentsel dönüşüm projeleriyle değerlendirerek, varlıklarınızın değerini en üst düzeye çıkarıyoruz.

Yetiştiricilik ve Ekolojik Yaşam

Yetiştiricilik ve ekolojik yaşam alanında sunduğumuz projelerle, doğal tarım yöntemleri ve sürdürülebilir yaşam imkanlarıyla sağlıklı ve çevre dostu bir yaşam sunuyoruz.

Değerlendirin, “değerse” sizin için daima buradayız.

Taleplerinize özel ek değerler yaratarak, sizler için optimum faydayı gözeten, tüm süreçlerin sağlıklı yürümesini sağlayan sonuç alınabilirlik garantisi sunduğumuz hizmet tiplerimizden faydalanmak için bize ulaşın.

Topluma ve bireye katkı

Bireyin ticari kazanımına ve nitelikli çalışmalarına aracılık ederek birey için değer yaratıyoruz. Çalışmalarımızın tamamında toplum ve ortak yaşama fayda sağlayacak projelendirmeler yaparak ve farkındalık çalışmalarını destekleyerek toplum için değer yaratıyoruz.

  • Gayrimenkul yatırımlarında; kar maksimizasyonu

  • Kentsel dönüşüm süreçlerinde; sonuç alabilirlik, mimari yapıya uygunluk, hukuki güvence, hakkın tesisi, maliyet tasarrufu, yönetmelik ve alanın ihtiyacına uygunluk

  • Proje ortaklıklarında; yüksek kazanç getirisi, hukuki güvence, sermaye getiri çarpanı maksimize etme

  • İnşaat süreçlerinde; depreme dayanıklılık, maliyet tasarrufu, hakkın tesisi

Bizimle İletişime Geçin

Formu doldurarak bize ulaşın, alanında uzman ekiplerimiz sizinle iletişime geçsin.

Bizi nereden fark ettiniz?(Gerekli)
Lütfen hangi kanaldan bize ulaştığınızı işaretleyiniz