Topluma ve Bireye
DEĞER DİYORUZ

Kültürel sermayemiz doğrultusunda yapılan işin ne olduğuna bakılmaksızın, söz konusu işin gereğince ve objektif esaslarla donatılmış biçimde, tam nitelikli yapılması prensibini temel kabul ediyoruz. Bu prensipten hareketle yaptığımız işlerin farklı sektörlerde faaliyet gösteriyor olması farketmeksizin, her bir faaliyetimizin değer yarattığını ve farklılık ortaya koyduğunu süreçler boyunca deneyimledik.

2017 yılında kendi arsa gayrimenkullerimiz üzerine inşaat yapmak ve çeşitli yüklenicilik faaliyetlerimiz ile beraber 5 yılı aşkın sürede inşaat ve gayrimenkul sektörünün uzmanlıklar ile bezendiğinde nasıl yüksek kazanım sağladığını ancak bunun aksine sektör ve sektör paydaşlarının objektif esaslar ile faaliyetlerini yürütmediklerinde ne gibi mağduriyetler ile karşılaştıklarına sıkça rastladık. Bu mağduriyetler zaman zaman potansiyel kazanımları yitirmek, zaman zaman ise zarar biçiminde kendini gösterdi.

Yine inşaat alanında faaliyetlerimizi yürütürken işin teknik boyutuna hakim oldukça hukuki zeminine dair de çalışmalarımızı sürdürmeye başladık. Kentsel dönüşüm, inşaat ve gayrimenkul hukuku düzleminde binlerce hak kaybı ile karşılaşıp, bir çok hak kaybı için önleyici çalışmaların veya hakkın tesisine dair süreçlerin bir parçası olduk. İnşaat, gayrimenkul ve bu alanların hukuki zeminine dair uzmanlaşma ile beraber 2020 ve sonrasında ise çiftçilik, doğa yaşamı ve tarımın kalkınmasına yönelik faaliyetlerin içerisinde bulunduk.

Tüm bu fiilen yapılan çalışmalar ve süreçlere dair tanıklıklardan hareketle toplum için ciddi önem arz eden bir gereksinim olan ‘’bu disiplinlerin tek çatı altında toplanması‘’ gerekliliğini fark ettik. Böylece değerse.com platformunu güçlü bir deneyim ve uzmanlık kolektifi ile beraber inşa ettik. Değerse platformu; bilimsel gerçeklik, sonuç alma garantisi, uzmanlık ve şeffaflık ilkelerinden hareketle inşaat, kentsel dönüşüm, sermaye değerleme, tarım, doğa yaşamı ve tüm bunlara dair süreçler için kazanımların korunması ve tasarruflar sağlanması temelinde ‘’değer yaratmak‘’ amacıyla yeni bir değerler iklimi var ediyor.

Yarattığımız değerler iklimi ile beraber topluma değer, hayata değer, uzmanlaşmaya değer, doğaya değer, yasalara değer, geleceğe değer diyoruz…

BARIŞ MÜKYEN

CEO – Değerse.com

Bizimle İletişime Geçin

Formu doldurarak bize ulaşın, alanında uzman ekiplerimiz sizinle iletişime geçsin.

Bizi nereden fark ettiniz?(Gerekli)
Lütfen hangi kanaldan bize ulaştığınızı işaretleyiniz