Tolga Aykut
Kimdir?

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde iktisat bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Tolga Aykut, 20 yılı aşkın bir süre Türkiye sermaye piyasalarında, çeşitli banka ve aracı kurumlarda farklı görevlerde çalıştı. Son 5 yıldır da gayrimenkul sektöründe proje geliştirme, portföy yönetimi ve finansal danışmanlık konularında çalışmalarını devam ettirmektedir.

Ayrıca gayrimenkul sektörü çalışanlarının bilgisel düzeylerini geliştirmelerini ve daha üst düzeyde bir danışmanlık hizmeti verebilmelerini amaçlayarak, sektörün güncel finansal realitesini doğru analiz edilebilmelerini ve gelecekteki arz/talep ve fiyat hareketlerinin projeksiyonunu doğru yapabilmelerini sağlamak adına, sektör çalışanlarına ekonomi ve finans konularında eğitimler vermektedir.

Değerse Platformu’na
Katkıları Nelerdir?

Tolga Aykut, değer raporlarında konu mülk için finansal olarak öngörülerin yapılması, yetiştiricilik modülü kapsamında satın alma garantisi verdiğimiz üzüm için gelir elde edilmesi, danışan özelinde vade dönemi boyunca gelir /gider projeksiyonlarının kurularak danışan karlılığının artırılması ve danışanlarımızın yatırım yapmayı düşündüğü projelerin fizibilite süreçlerine katkı sağlaması gibi hususlarda bize destek vermektedir. Dijital mecralarda YouTube programları, Space yayınları ve webinarlarla Değerse Plarformu’nu daha geniş kitlelere ulaştırmamızda bizlere eşlik ediyor.

İlginizi Çekebilir